کبک ، شهر اروپایی در شرق کانادا

 

کبک ، شهر اروپایی در شرق کانادا

 

یک تیکه از قاره اروپا در شرق کانادا ، شهر کبک توریست ها را با فضایی اکنده از اتمسفر عالی به خود جذب می کند. کبک یک شهر کوچک است ، اما چیزهای زیادی برای دیدن ، شنیدن و تجربه کردن در این شهر وجود دارد. در این شهر با جمعیت 541000 نفری ، فرهنگ و هویت فرانسوی جاری است.( 80 درصد اهالی این شهر زبان فرانسوی را به عنوان زبان مادری خود انتخاب کرده اند.)  و با یک میراث کهن فرانسوی که برگرفته از “شادی زندگی” است ، زندگی می کنند.

در سفری به شهر کبک ، شما می توانید در خیابان های کابل استوند میان ساختمان های سنگی به قدمت 400 ساله قدم بزنید و از منظره زیبای رودخانه لارنس لذت ببرید. یک مکانی مشترک از تاریخ و مدرنیته ،در یک طرف محله های قدیمی که میراث فرهنگی ثبت شده زیر نظر یونسکو است قرار دارد و در سمت دیگر ، موسساتی مانند موزه ملی هنر قرار دارد که در فضای نمایشگاهی که توسط طراح معروف دنیا به نام رم کولهاس طراحی شده است وجود دارد. این شهر پر از جذابیت است ، در تابستان ، خیابان های  شلوغ مملو از کافه ها و بالکن های کافه ها است و در زمستان می توانید ، کفش های اسکیت خود را بردارید و در سالن روباز پالایس مونت کالم از اسکیت لذت ببرید. این تنها شهر محصور در شمال مکزیک است که در حال شکوفایی می باشد.

 

بهترین زمان برای سفر به کبک

از ماه ژوئن تا سپتامبر ، کبک گرم و پر جنب و جوش است. میزان دما در زمان فصل گردشگری در ماه های جولای و اوت اوج می گیرد و اغلب با رطوبت همراه است. اما مسافرانی که مایل به بازدید از شهر کبک هستند ، می توانند به سرما فکر نکنند و از این شهر زمستانی پر از جشنواره ها و فستیوال های متعدد لذت ببرند. اغلب در بین ماه های دسامبر و اوریل در این شهر برف می بارد. هرسال در این موقع ، این شهر میزبان کارناوال شادی زمستانی خود است تا به این بهانه این فصل را جشن بگیرند.

 پیش از رفتن به کبک بدانید

با یکی از سخت ترین قوانینی که در جهان وجود دارد ، زبان فرانسه زبان رسمی این شهر در همه جا از علائم و فهرست ها وجود دارد. با این حال اگر شما انگلیسی صحبت کنید ، اغلب افراد محلی نیز می توانند به زبان انگلیسی به شما جواب بدهند.

سفر شما قطعا همزمان با یکی از فستیوال های زمستانی یا تابستانی در این شهر همراه خواهد بود. در تابستان ، شما می توانید شاهد تعویض شیفت افسران گارد در سیتادل باشید ، یا در زمستان ، می توانید در دشت های ابراهام سورتمه سواری کنید.کبک ، شهر پویایی است ، بهترین چیزهای لازم چه در داخل و چه در بیرون ان برای هر شخصی دارد ، فرقی نمی کند شما چطوری سفر می کنید ، تنها با یک کوله پشتی سفر می کنید یا به همراه خانواده ، یا شما در یک سفر رومانتیک هستید ، فعالیت های بیشماری برای انجام دادن وجود دارد.

از گردش در مکان معروف دافین تراس تا گذراندن روز در محله معروف ساینت رخ یا رزرو بلیط نمایش موزیکال در کاپیتول. در این شهر کهن و تاریخی هیچ نشانی از خاموشی و بطالت زمان نمی بینید.

ساختمان های تاریخی ، هنرهای عجین شده با خیابان ها ، پارک هایی برای استراحت و ارامش ، موزیسین هایی در سطح و کلاس جهانی و اجرای تئاترهای نمایشی برخی از بهترین جاذبه های شهر کبک است. از اجرای زنده موزیک های جز در بارها گرفته تا نمایشگاه های فوق العاده هنری ، دشوار نیست دیدن اینکه چرا کبک برای قرن ها شهر مورد علاقه ای برای مردم بوده است؟

در شهر کبک انواع هتل ها وجود دارد اما معروفترین انها هتل معروف و شناخته شده فیرمونت له چاتئو می باشد. و این نقطه عطف فوق العاده ای است که مترادف با شهر است. این منطقه تاریخی همیشه میزبان هتل های معروفی بوده است ، مانند پیش از جنگ جهانی اول که میزبان هتل مجلل لو سنت ژرمن بوده یا اثار تاریخی یافت شده در منطقه اوبرگ سنت انتوان . از هتل بزرگ 600 اتاقه هرکولیان تا بوتیک هتل های کوچک ، انتخاب بسیار عالی و دقیقی در این شهر مهمان نواز است.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.